برنامه تحصیلی

در مهدکودک همبازی، کودکان با یک برنامه تقویت‌شده برای مدرسه آموزش میبیند. ما پروژه‌های “یادگیری ویژه” را طراحی و اجرا می‌کنیم که مهارت‌های اجتماعی، زبانی و آکادمیک آن‌ها راتقویت‌ می‌کند، همچنین توانایی‌های EQ و IQ آن‌ها را برای یادگیری در طول مدت زندگی گسترش می‌دهد.

ثبت نام

با ما تماس بگیرید و همین امروز به خانواده همبازی بپیوندید

بسته های آموزشی

سطح کوچک سن 2تا3 | سطح 1 سن 3تا4 | سطح 2 سن 4تا5 | سطح 3 سن 5تا6

یک روش آموزشی 5 مرحله‌ای و سرگرم‌کننده برای آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم و توسعه مهارت‌ها.

کتاب دانش‌آموز شامل نه واحد با موضوعات جذاب و متناسب با فعالیت‌های جذاب است. یک عروسک، کودکان را در انجام فعالیت‌های مختلف همراهی می‌کند.
پانچ‌اوت و استیکرها در سطح 1 و برش و استیکرها در سطح 2 و سطح 3 بیشتر جذابیت را به همراه دارند و در توسعه مهارت‌های روان‌ حرکتی کمک می‌کنند.یک برنامه‌ی ریاضی بهبود یافته در سطح 2 و سطح 3 اعداد را تا پایان سطح ۲ به تعداد ۲۰ و تا پایان سطح ۳ به تعداد ۱۰۰ معرفی می‌کند. این برنامه به کودکان کمک می‌کند تا مهارت‌های ابتدایی ریاضی را از طریق شمارش مجموعه‌ها و ترتیب دادن توسعه دهند.مهارت‌هایی که کودکان جوان نیاز دارند تا بخوانند و بنویسند، به آرامی معرفی می‌شوند و به آن‌ها کمک می‌کند تا تا پایان سطح ۳ فهمیدن مفهوم خواندن و نوشتن را بیاموزند. داستان‌های مرتبط با موضوع، کودکان را به یادگیری خواندن علاقه‌مند می‌کند و ارتباط خانه مدرسه را فراهم می‌کند. ارزش‌ها آسان به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود که در مواقع مختلف چه کاری درست است. پروژه‌ها به کودکان امکان استفاده از خیال خود را می‌دهند و افکاری که دارند را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

جولی فونیکس

“جولی فونیکس” یک روش سرگرم‌کننده و متمرکز بر کودک برای آموزش به خواندن و نوشتن از طریق روش ترکیب فونیکس است. با حرکاتی برای تمام 42 صدای حروف، این روش چندحسی، بسیار الهام‌بخش برای کودکان و همچنین معلمان است که می‌توانند پیشرفت دانش‌آموزان خود را ببینند. صداهای حروف مطابق شکل زیر به هفت گروه تقسیم می شوند.

ترتیب صداهای حروف
این صداها به یک ترتیب خاص (نه به ترتیب الفبا) آموزش داده می‌شوند. این امکان را برای کودکان فراهم می‌کند تا به زودی‌تر کلمات را شکل دهند.
چگونه “جولی فونیکس” کار می‌کند؟
با استفاده از روش فونیکس ترکیبی، “جولی فونیکس” به کودکان پنج مهارت کلیدی خواندن و نوشتن را آموزش می‌دهد. این برنامه ادامه پیدا می‌کند و مهارت‌های ضروری دستور زبان، املایی و نشانه‌گذاری را آموزش می‌دهد.

پنج مهارت آموزش داده شده در “جولی فونیکس”

 • یادگیری صداهای حرف
  به کودکان 42 صدای اصلی آموزش داده می‌شود. این شامل صداهای الفبایی است و همچنین صداهای دی‌گرافی مانند sh، th، ai و ue می‌باشد.
 • یادگیری شکل حرف
  با استفاده از روش‌های چندحسی مختلف، کودکان یاد می‌گیرند چگونه حروف را شکل دهند و بنویسند.
 • تلفیق
  کودکان به یاد می‌گیرند چگونه صداها را با یکدیگر تلفیق کرده و کلمات جدید را بخوانند و بنویسند.
 • شناسایی صداها در کلمات (تقسیم)
  گوش دادن به صداها در کلمات به کودکان بهترین شروع را برای بهبود املایی می‌دهد.
 • کلمات گیج‌کننده
  کلمات گیج‌کننده دارای املای نامنظم هستند و کودکان این کلمات را به طور جداگانه یاد می‌گیرند

تخته وایت برد هوشمند جولی فونیکس

نرم‌افزار هوشمند ما امکان می‌دهد تا معلمان به کودکان به صورت سرگرم‌کننده و جذاب درس بدهند، با استفاده از مجموعه گسترده‌ای از فعالیت‌ها. با داشتن تمامی منابعی که معلم نیاز دارد در یک کلیک، این برنامه سرگرم‌کننده و آسان در استفاده است. این نرم‌افزار اندرویدی همچنین به معلمان امکان می‌دهد تا تمامی آخرین برنامه‌های آموزشی را دانلود کنند تا کلاس‌ها را هیجان‌انگیز‌تر کنند و بیشتر از همه این امکان را فراهم می‌کند که کودکان با استفاده از صفحه لمسی به طور مستقیم خودشان درگیر یادگیری شوند.

زمان دورهمی

این روش اکنون به طور گسترده در مدارس سراسر انگلستان و ایالات متحده آمریکا استفاده می‌شود. این زمان مناسبی هست برای به اشتراک گذاشتن بازی‌های دستی(انگشتی)، شعرخوانی، نغمه‌سرایی، آوازخوانی و خواندن داستان. این زمانی است که در بازی‌های حرکتی و فعالیت‌های همراه با آرامش شرکت می‌کنند. زمان دورهمی زمانی‌ای فراهم می‌کند برای گوش دادن، افزایش دقت، ترویج ارتباطات شفاهی و یادگیری مفاهیم و مهارت‌های جدید. این زمانی هست برای حافظه شنوایی، تجارب حسی، اجتماعی‌سازی و زمانی برای سرگرمی. زمان دایره می‌تواند یک تعامل پیچیده و پویا بین بزرگسالان، کودکان و منابع مورد استفاده باشد. معلمان قدرت دارند که زمان گروهی را برای همه‌ موثرتر و لذت‌بخش‌تر کنند. همچنین این روش ریشه در کار گروهی اجتماعی و رویکردهای درمانی متمرکز بر راه‌حل دارد.

ایجاد یک محیطی که کودکان الهام‌بخش و مهمان‌نواز باشد مد نظر هست، کفپوش محیط یک عنصر مهم برای رسیدین به بهترین نتیجه میباشد. طراحی خوب می‌تواند بر یادگیری دانش‌آموزان و رضایت معلمان تأثیر مثبتی داشته باشد، و روش‌های زیادی وجود دارد که کفپوش های آموزشی می‌توانند به محیط‌های آموزشی اینگونه کمک کنند. کفپوش ها می‌توانند یک راه مفید برای ایجاد فضاهای یادگیری انعطاف‌پذیر و افزایش راحتی برای دانش‌آموزان و معلمان باشند. یک استفاده مثبت دیگر از کفپوش ها بهداشت کودکان است، بزرگترین عوامل خطر برای حمله آسم این است که ذرات و ذراتی را که ممکن است مساله‌های راه‌های تنفسی را تحریک کنند، استنشاق کنند. بسیاری از مطالعات نشان می‌دهد که راه رفتن بر روی کف‌های سطح سخت، بیشتر ذرات را به هوا علیه انتقال می‌دهد، اما در مقایسه با کف‌های سطح سخت با کفپوش ها، ذرات در فیبرهای نرم باقی می‌مانند تا زمانی که با نظافت از بین بروند و باعث کاهش گرد و غبار در تنفس کودکان شود. در همبازی افتخار داریم که هر کلاس در اختیار یکی از این کفپوش های (فرش‌ها) فوق‌العاده قرار دارد!

هنر

برنامه‌ی هنری ما همراه با برنامه‌ های درسی در زبان انگلیسی است، و به کودکان کمک می‌کند تا مهارت‌های حرکتی دقیق خود را توسعه دهند زیرا آن‌ها باید کاغذ ببرند و حتی مواردی را به هم بچسبانند!

هنر خلاق به کودکان کمک می‌کند تا تمرکز کنند. کامل کردن یک صنعت دستی نیازمند تصمیم‌گیری و تمرکزی است و اندکی توجه و انضباط می‌طلبد. زیرا نتیجهٔ آن مناسب و به شخصیت هر کودک دلچسب است، کودکان می‌خواهند آن را به پایان برسانند تا بتوانند نتیجه نهایی را به والدین و دوستانشان نشان دهند. زمانی که ما کودکان را نظارت و راهنمایی می‌کنیم، دستورالعمل‌هایی وجود دارد که باید پیروی شود. این کمک به کودکان در توسعه مهارت‌های گوش دادنشان می‌کند. کودکان کلمات جدیدی مانند “چسب”، “چسباندن”، “موم”، “کارتن” – در واقع هر چیزی که ما در صنعت کار دستی استفاده می‌کنیم، یاد میگیرند. با شروع کارهای کوچک، کودکان احساس رضایت و افتخار از کامل کردن یک پروژه را یاد می‌گیرند.

ساختن کاردستی به کودکان اجازه می‌دهد که خلاق باشند و از تخیل خود استفاده کنند. اغلب اگر به کودکتان اجازه دهید که به تنهایی به هنر و کاردستی بپردازد، با شکل‌ها و تصاویری مواجه می‌شوید که برای شما شناختنی نیست. وقتی از آن‌ها بپرسید چیست، آن‌گاه خواهید دید که کودک شما چقدر خلاق است. شاید از آنچه که آن‌ها ممکن است ارائه دهند، شگفت‌زده خواهید شد.
زیرا ایجاد کاردستی زمان می‌برد و باعث میشود که کودک تمرکز کند و صبور باشد. کودک خواهد آموخت که همه چیز به سرعت و بدون تلاش به دست نمی‌آید.

کلاس موسیقی

دانش‌آموزان ما مهارت‌های اولیه موسیقی را یاد می‌گیرند و با موسیقیدانان ماهری که سال‌ها تجربه در آموزش کودکان کوچک دارند، آموزش نواختن سازهای موسیقی را فرا می‌گیرند. به همراه نواختن موسیقی، کودکان ما ترانه‌های مهد کودکی و آوازها را می‌خوانند که این کار باعث می‌شود که کودکان حتی از سن بسیار کم از جوانسازی زبانی و مهارت‌های ارتباطی خود بهره ببرند. آشنا کردن کودکان با تنوع ترانه‌های مهد کودکی می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا درک و یادگیری صداهای مختلف را بیاموزند. این یک بخش مهم از توسعه مهارت‌های ابتدایی خواندن و نوشتن است.

تربیت بدنی

تربیت بدنی فرصتی را برای فعالیت به کودکان می‌دهد. این برنامه به کودکان اولین تجربه در ورزش‌های تیمی را می‌دهد و به بهبود سلامتی فیزیکی کودکان کمک می‌کند. کودکانی که در تربیت بدنی شرکت می‌کنند، هر هفته تمرینات ورزشی دارند و همچنین اهمیت ورزش را به عنوان یک عادتی برای تمام عمر یاد می‌گیرند. معلم تربیت بدنی حرفه‌ای ما سال‌ها تجربه در این زمینه و کار با کودکان جوان دارد.

هر سطح دوره تربیت بدنی دارای یک برنامه ورزشی مخصوص سن مناسب آن سطح است.

شنا كردن

در همبازی ما باور داریم که آموزش شنا به کودکان و تشویق آن‌ها به شنا به طور منظم، می‌تواند مزایای قابل توجهی برای سلامتی و ایمنی آن‌ها داشته باشد. به ویژه در روزهای گرم، شنا یک روش برای خنک نگه داشتن بدن در زمان فعالیت سالم فیزیکی و اجتماعی است. در ماه‌های سرد، کودکان را به استخر آبگرم سرپوشیده میبریم تا سبک زندگی فعال را در طول سال داشته باشند. شنا نسبت به برخی فعالیت های دیگر تمرین فیزیکی موثرتری را ارائه می دهد.

کلاس‌های شنا طی سال به صورت مداوم، تحت نظر مربیان و استادان مجرب شنا در دسترس هستند.