معرفی مهدکودک همبازی

درباره ما

یک محیط ایمن، تمیز و دوستانه که در آن تمامی نیازهای فرزند شما بر اساس بالاترین استانداردها برطرف می‌شود. از این فرصت استفاده می‌کنم و شما را به مهدکودک همبازی دعوت میکنم.

دوره ها

و فعالیت های سرگرم کننده

کودکان

شاد و خوشحال

معلمان حرفه ای

برای شما کار می کند

سالها

تجربه

بیایید خودمان را معرفی کنیم

درباره همبازی

در مهدکودک همبازی، ما می‌خواهیم دانش‌آموزانمان بهترین شروع ممکن را در زندگی داشته باشند.

ما بسیار افتخار می‌بریم از اصالت و ارزش‌های اصلی ما که همچنان در مرکز کارهایمان قرار دارند، زیرا ما تلاش می‌کنیم برای ارائه بهترین شروع در زندگی برای حتی بیشتر از کودکان باشیم. مهدکودک ما هدف دارد تا هر روز مراقبت استثنایی را به کودکان ارائه دهد، برنامه درسی بریتانیایی را در یک محیط تحریک‌کننده و ایمن ارائه دهد. این مهدکودک توسط یک تیم متعهد با ثروت تجربه پشتیبانی می‌شود که همگی توسط خانم نازنین آموزش دیده‌اند و او همه چیز را از آموزش تا کیفیت نظارت می‌کند.

ما می‌دانیم که پرسنل ما نقش بزرگی را در سال‌های اولیه زندگی کودکان دارند و کمک می‌کنند تا آن‌ها شروعی موفق داشته باشند. امیدواریم که بتوانیم شما و فرزندتان را در این مسیر حمایت کنیم.

مهدکودک همبازی

چرا همبازی؟

مهدکودک همبازی یک مهدکودک خصوصی با سطح بالا و زبان انگلیسی است که برای کودکان ۶ ماه تا ۶ سالگی مناسب است.

کارکنان ما متعهد به ارائه بهترین شروع ممکن برای یادگیری برای همه فرزندانمان هستند تا آنها را تشویق به ایجاد نگرش مثبت نسبت به تحصیل و زندگی کنند. ما یک محیط ایمن و پرورشی را ترویج می‌دهیم که امکان رشد فرزندان را با اعتماد به نفس به عنوان افراد و توسعه فهم از نیاز به مهربانی و احترام به یکدیگر را فراهم می‌کند. این کار را از طریق ارائه یک برنامه تحصیلی مبتنی بر بازی خلاقانه، گسترده و شاد انجام می‌دهیم. هدف این محیط تقویت حس طبیعی کنجکاوی و استقلال کودکان است و آنها را تشویق می کند تا به متفکرانی انتقادی و خلاق تبدیل شوند که از طریق اخلاق مبتنی بر ذهنیت با چالش ها رو به رو شوند.

ما می‌خواهیم تمامی دانش‌آموزانمان شهروندان برجسته‌ای از جهان باشند که با دیدگاهی بین‌المللی در یک محیط چندفرهنگی، سالم و شاد باشند. به مهمانان خارجی خود در مهد کودک همبازی یادآوری میکنیم که ما میدانیم پیدا کردن مهدکودک مناسب در یک کشور خارجی ممکن است دشوار و نگران‌کننده باشد، اما با اطمینان می‌توانم بگویم که مهدکودک همبازی می‌تواند تمامی نیازهای فرزند شما را برآورده کند و به شما به عنوان والدین اطمینان و آرامش بدهد.

یک محیط ایمن، تمیز و دوستانه که در آن تمامی نیازهای فرزند شما بر اساس بالاترین استانداردها برطرف می‌شود. از این فرصت استفاده می‌کنم و شما را به مهدکودک همبازی دعوت میکنم.

مهدکودک همبازی

غذا و تغذیه

در مونتسوری همبازی، منوهای فصلی سالم توسط کارشناسان معتبر ملی طراحی می‌شوند. طیف متنوع و سالمی از غذاها با تنوع فرهنگی برای تغذیه مناسب معرفی می‌شود. در ساعات سرو غذا، کودکان تشویق می‌شوند به سرو و انتخاب غذای خودشان که در تقویت استقلال کودکان بسیار موثر می باشد.

آنچه ما ارائه می دهیم…

فرصت های شغلی

این فرصت عالی برای کسانی است که به دنبال افزودن تجربه آموزشی به حرفه‌ی تدریس خود هستند یا کسانی که به تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند و به دنبال افزودن تجربه کاری قوی به رزومه‌ی شغلی خود هستند.با تیم ما همراه شوید

چگونه شروع کردیم…

تیم حرفه ای

بهترین آموزش ‌ها از معلمان الهام‌بخش و متعهد می‌آید، بنابراین ما تنها افرادی با اشتیاق، همدلی و استعداد برتر را برای کار در مونتسوری همبازی انتخاب می‌کنیم. معلمان مونتسوری ما به طور ویژه آموزش دیده‌اند و از دانش و مهارت‌هایشان برای اطمینان از اینکه تمامی کودکان بهترین شروعی در زندگی داشته باشند، استفاده می‌کنند.با تیم ما آشنا شوید